John Carlson oljemålning

John Carlson oljemålning
John Carlson oljemålning
John Carlson oljemålning
John Carlson oljemålning
John Carlson oljemålning
John Carlson oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JOHN CARLSON (1896-1979): motiv med Molins Fontän samt s:t Jacobs kyrka vid Kungsträdgården, Stockholm, signerad och daterad John Carlson -1968, olja på pannå, 46x38 cm

767180

2020-05-04