1239 - Skål och bonbonjär silver

Såld för:

1 900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKÅL OCH BONBONJÄR, silver, oval skål med genombruten dekor, Holland 1900-tal, fantasistämplar, längd 20 cm, vikt 215 g, rund bonbonjär på tre ben, 1900-tal, höjd 13 cm, vikt 110 g

767183

2020-08-23