Plastcykel Itera

Plastcykel Itera
Plastcykel Itera
Plastcykel Itera
Plastcykel Itera
Plastcykel Itera
Plastcykel Itera
Plastcykel Itera
Plastcykel Itera
Plastcykel Itera
Plastcykel Itera
Plastcykel Itera
Plastcykel Itera

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CYKEL, "Itera", Heva AB/Vilhelmina Plast AB. Modellen lanserad 1982, tillverkad till största delen i kompositplast. 3 växlar

Bruksslitage. Märken och repor. Ej funktionstestad. Säljs i befintligt skick.

767185

2020-05-03