Plastcykel Itera
Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
2 000 SEK
CYKEL, "Itera", Heva AB/Vilhelmina Plast AB. Modellen lanserad 1982, tillverkad till största delen i kompositplast. 3 växlar
Bruksslitage. Märken och repor. Ej funktionstestad. Säljs i befintligt skick.
767185
2020-05-03