1243 - Coaster och barnmatare silver London 1700-t

Såld för:

4 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

COASTER OCH BARNMATARE, silver, London 1700-talets slut, coastern med genombruten dekor, träbotten, diameter 11,5 cm, barnmataren oval med snås, längd 11 cm, vikt 55 g

slitage

767194

2020-08-23