Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
COASTER OCH BARNMATARE, silver, London 1700-talets slut, coastern med genombruten dekor, träbotten, diameter 11,5 cm, barnmataren oval med snås, längd 11 cm, vikt 55 g
slitage
767194
2020-08-23
Gör en kostnadsfri värdering här