Fritz Lindström oljemålning

Fritz Lindström oljemålning
Fritz Lindström oljemålning
Fritz Lindström oljemålning
Fritz Lindström oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

FRITZ LINDSTRÖM (1874-1962): Vinterlandskap med röda stugor, signerad, akvarell, ca 33x23 cm

Ej examinerad ur ram

767199

2020-05-04