Möbelgrupp rotting

Möbelgrupp rotting
Möbelgrupp rotting
Möbelgrupp rotting
Möbelgrupp rotting
Möbelgrupp rotting
Möbelgrupp rotting
Möbelgrupp rotting
Möbelgrupp rotting
Möbelgrupp rotting
Möbelgrupp rotting
Möbelgrupp rotting
Möbelgrupp rotting
Möbelgrupp rotting
Möbelgrupp rotting
Möbelgrupp rotting
Möbelgrupp rotting

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

MÖBELGRUPP, 4 dlr, rotting, ca 1960-tal, bestående av: bord med glasskiva, soffa, fåtöljer med karmar, 2 st, längd soffa ca 122, mått bord höjd ca 50, 77x98, sitthöjd exklusive ca 32 cm

Bruksslitage, dynor med fukt/mögellukt

767211

2020-05-05