Fåtöljer 1 par

Fåtöljer 1 par
Fåtöljer 1 par
Fåtöljer 1 par
Fåtöljer 1 par
Fåtöljer 1 par
Fåtöljer 1 par
Fåtöljer 1 par
Fåtöljer 1 par
Fåtöljer 1 par
Fåtöljer 1 par
Fåtöljer 1 par
Fåtöljer 1 par

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

FÅTÖLJER (2), 1900-talets mitt, klädsel i svart skinn, lösa rygg- och sittplymåer, stomme med kromade stålrör, rygghöjd ca 78, sitthöjd 48, bredd 75 cm

Bruks- samt åldersrelaterat slitage, sprickor i skinnklädsel

767226

2020-05-04