Fåtöljer 1 par
Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
FÅTÖLJER (2), 1900-talets mitt, klädsel i svart skinn, lösa rygg- och sittplymåer, stomme med kromade stålrör, rygghöjd ca 78, sitthöjd 48, bredd 75 cm
Bruks- samt åldersrelaterat slitage, sprickor i skinnklädsel
767226
2020-05-04