Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SVEN-OLOF EHRÉN (1927-2004): (8) kompositioner, färglitografier, samtiliga signerade, daterad samt numrerade Sven Olof Ehren -68, 127/250, bildyta 40x27 cm
Lösa blad,
767231
2020-05-04
Gör en kostnadsfri värdering här