Sven-Olof Ehrén litografier

Sven-Olof Ehrén litografier
Sven-Olof Ehrén litografier

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SVEN-OLOF EHRÉN (1927-2004): (8) kompositioner, färglitografier, samtiliga signerade, daterad samt numrerade Sven Olof Ehren -68, 127/250, bildyta 40x27 cm

Lösa blad,

767231

2020-05-04