Stockholmsbilder

Stockholmsbilder
Stockholmsbilder

Klubbat för:

350 SEK

800 SEK

BERNDT-RUNE JÄVEBRANT (född 1941): stockholmsmotiv, signerad samt numrerad 74/225, ca 47x35 cm

Ej examinerad ur ram

767260

2020-05-04