Klubbat för:
1 700 SEK
Schätzwert
3 000 SEK
Beschreibung
TORE AHLSÉN, "Pia Stor", taklampa, ca 1950-tal, Gärsnäs, diameter ca 80 cm
Zustandsbeschreibung
Saknar textilenm bruksslitage, SAV garanterar ej funktionen, ej funktionstestad
767276
2020-05-03
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner