Taklampa "Pia Stor"

Taklampa
Taklampa
Taklampa
Taklampa
Taklampa
Taklampa
Taklampa
Taklampa

Klubbat för:

1 700 SEK

Schätzwert

3 000 SEK

Beschreibung

TORE AHLSÉN, "Pia Stor", taklampa, ca 1950-tal, Gärsnäs, diameter ca 80 cm

Zustandsbeschreibung

Saknar textilenm bruksslitage, SAV garanterar ej funktionen, ej funktionstestad

767276

2020-05-03