TORE AHLSÉN Pia Stor

TORE AHLSÉN Pia Stor
TORE AHLSÉN Pia Stor
TORE AHLSÉN Pia Stor
TORE AHLSÉN Pia Stor
TORE AHLSÉN Pia Stor
TORE AHLSÉN Pia Stor

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

TORE AHLSÉN, "Pia Stor", taklampa, ca 1950-tal, Gärsnäs, diameter ca 80 cm

Saknar textilen, bruksslitage, SAV garanterar ej funktionen, ej funktionstestad

767277

2020-05-04