Klubbat för:
4 400 SEK
3 000 SEK
TORE AHLSÉN, "Pia", taklampor, 2 st, ca 1950-tal, Gärsnäs, diameter ca 60 cm
Saknar textil, bruksslitage, SAV garanterar ej funktionen, ej funktionstestad
767279
2020-05-04