Klubbat för:
1 300 SEK
1 500 SEK
ANGELICA WIIK (född 1960): (2), "Månjazz", "Mina drömars stad", signerade Angelica Wiik, 112/290 resp. 82/290, färglitografier med glitter, ca 43x30 resp. 42x29 cm, oramade
767284
2020-05-06