Berbisk dörr

Berbisk dörr
Berbisk dörr
Berbisk dörr
Berbisk dörr
Berbisk dörr
Berbisk dörr
Berbisk dörr
Berbisk dörr
Berbisk dörr
Berbisk dörr

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

BERBISK DÖRR, 1900-talets första hälft, skuret och bemålat trä samt detaljer i järn och kamelben, höjd ca 147 samt bredd 128 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage

767312

2020-05-03