Klubbat för:
620 EUR
Utropspris
600 EUR
SPEGEL, sengustaviansk, 1800-talets början, rektangulär, bronserad och förgylld, över- och understycke med gouachemålningar, höjd 177 cm, bredd 89 cm
Slitage, skador, lagningar
767344
2020-05-17
Gör en kostnadsfri värdering här