Klubbat för:
3 400 SEK
3 000 SEK
TOSHI YOSHIDA (1911-1995), träsnitt, 1900-talets första hälft, "Shirasagi Castle", signerad, bildmått 17x24 cm
Framstår i gott skick, ej examinerad ur ram
767354
2020-05-16