Toshi Yoshida

Toshi Yoshida
Toshi Yoshida

Klubbat för:

3 400 SEK

3 000 SEK

TOSHI YOSHIDA (1911-1995), träsnitt, 1900-talets första hälft, "Shirasagi Castle", signerad, bildmått 17x24 cm

Framstår i gott skick, ej examinerad ur ram

767354

2020-05-16