Klubbat för:
5 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
PABLO PICASSO (1881-1973), efter: "Maternité", färglitografi, signerad och daterad i trycket 29.4.63, bildyta 50x38,5 cm, bladmått 63x46 cm
767375
2020-05-10
Gör en kostnadsfri värdering här