Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
STIG CLAESON, "Slas" (1928-2008):Motiv med Berns salonger, signerad samt HC XV/XV, litografi ca 41x57 cm
767376
2020-05-04
Gör en kostnadsfri värdering här