Stig Claeson litografi

Stig Claeson litografi
Stig Claeson litografi

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STIG CLAESON, "Slas" (1928-2008):Motiv med Berns salonger, signerad samt HC XV/XV, litografi ca 41x57 cm

767376

2020-05-04