1280 - Urnycklar 4 st guld

1280 - Urnycklar 4 st guld
1280 - Urnycklar 4 st guld
1280 - Urnycklar 4 st guld
1280 - Urnycklar 4 st guld
1280 - Urnycklar 4 st guld
1280 - Urnycklar 4 st guld

Såld för:

2 200 SEK

Utropspris

1 800 SEK

URNYCKLAR, 4 st., 18 k guld, två med otydl stämplar 1800-talets första hälft, total vikt inkl. järndelarna 10 g

767377

2020-08-23