Peter Ojstersek olja på pannå

Peter Ojstersek olja på pannå
Peter Ojstersek olja på pannå
Peter Ojstersek olja på pannå
Peter Ojstersek olja på pannå
Peter Ojstersek olja på pannå
Peter Ojstersek olja på pannå

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

3 000 SEK

PETER OJSTERSEK (1961-), olja på pannå, landskapsmålning med lysrör, osignerad, 33x30 cm.

Inga anmärkningar.

767378

2020-05-09