Hans-Agne jakonsson bordslampa

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HANS-AGNE JAKOBSSON, "BN-25", bordslampa, 1960-tal, förgylld aluminium, AB Hans-Agne Jakobsson, Markaryd, etikettmärkt undertill, höjd ca 45 cm

Bucklor och skavd förgyllning, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

767380

2020-05-03