Bengt Olsson olja på duk

Bengt Olsson olja på duk
Bengt Olsson olja på duk
Bengt Olsson olja på duk
Bengt Olsson olja på duk

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

BENGT OLSON (1930-), olja på duk, komposition, signerad samt signerad och daterad 1968 a tergo, 80x40 cm.

Några små fläckar.

767381

2020-05-10