Prydnadsträd 4 st Kina 1900-tal

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PRYDNADSTRÄD, 4 st, Kina, 1900-tal, löv och blommor av olika stenarter, krukor av glaserat porslin, höjd ca 18-35 cm

Nagg kan förekomma.

767382

2020-05-03