Sivert Lindblom objekt 1968.

Sivert Lindblom objekt 1968.
Sivert Lindblom objekt 1968.
Sivert Lindblom objekt 1968.
Sivert Lindblom objekt 1968.
Sivert Lindblom objekt 1968.
Sivert Lindblom objekt 1968.
Sivert Lindblom objekt 1968.
Sivert Lindblom objekt 1968.
Sivert Lindblom objekt 1968.
Sivert Lindblom objekt 1968.

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SIVERT LINDBLOM (1931-), objekt, 4 st, stämpelmärkta, 1968, ansiktsprofiler, vit plast, höjd 14 cm.

En med lagning, övriga med något slitage.

767392

2020-05-10