Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
FÅTÖLJ med FOTPALL, "Siesta", JIO-möbler, 1960-tal, stomme i ek, klädsel i fårskinn, sitthöjd ca 42
Bruksslitage, bandet till huvudkudden är trasigt,
767407
2020-05-04
Gör en kostnadsfri värdering här