Fåtölj

Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

FÅTÖLJ med FOTPALL, "Siesta", JIO-möbler, 1960-tal, stomme i ek, klädsel i fårskinn, sitthöjd ca 42

Bruksslitage, bandet till huvudkudden är trasigt,

767407

2020-05-04