Johannes Olsson oljemålning

Johannes Olsson oljemålning
Johannes Olsson oljemålning
Johannes Olsson oljemålning
Johannes Olsson oljemålning
Johannes Olsson oljemålning
Johannes Olsson oljemålning
Johannes Olsson oljemålning
Johannes Olsson oljemålning
Johannes Olsson oljemålning
Johannes Olsson oljemålning
Johannes Olsson oljemålning
Johannes Olsson oljemålning

Klubbat för:

11 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

JOHANNES OLSSON (född 1945): "Ur pennskrinet II", signerad Johannes O, olja på duk, ca 135x100, medföljer penna av trä, ca 21 cm

767411

2020-05-08