Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
LUKTDOSA, förgyllt silver, Sverige 1700-talets mitt, balusterform, höjd 5 cm, vikt 33 g
i botten graverade initiler och senare födelsenummer
slitage
slitage
767431
2020-08-23
Gör en kostnadsfri värdering här