1285 - Förstoringsglas 5 st silverskaft

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

1 200 SEK

FÖRSTORINGSGLAS, 5 st., silverskaft, England 1900-talets första hälft, längd ca 13,5 cm

slitage

767438

2020-08-23