Sam Larsson karmstolar "Sam"
Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 000 SEK
SAM LARSSON, "Sam", karmstolar, 3 st, Dux, 1900-talets fjärde kvartal, stomme av förkromad metall, textilklädsel,sittshöjd ca 45 cm.
Slitage, en klädsel på armlän sitter lös, läderremmar med skador samt en läderrem saknas.
767446
2020-05-10