1287 - Luktdosor 2 st silver Helsingborg 1800-tal

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LUKTDOSOR, 2 st., silver, Helsingborg 1800-talets första hälft, balusterform, locket med krona, en stämplad Peter Romare och en Ernst Tengvall,höjd 6 cm, vikt 45 g

en med bristning

767451

2020-08-23