1288 - Luktdosor 4 st silver

1288 - Luktdosor 4 st silver
1288 - Luktdosor 4 st silver
1288 - Luktdosor 4 st silver
1288 - Luktdosor 4 st silver
1288 - Luktdosor 4 st silver
1288 - Luktdosor 4 st silver
1288 - Luktdosor 4 st silver
1288 - Luktdosor 4 st silver

Såld för:

3 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LUKTDOSOR, 4 st., silver, 18/1900-tal, tre balusterformade, en hjärtformad, Bergen 1800-talets första hälft, höjd ca 6,5 cm, total vikt 140 g

767454

2020-08-23