Klubbat för:
550 SEK
1 500 SEK
DEKORELEMENT, 1-par, bronserade, tidigt 1900-tal, i form av änglar hållandes harpa respektive kugghjul, otydligt stämplad, längd ca 24 cm
Senare bronserade, ljuspipor något böjda
767455
2020-05-04