Dekorelement

Dekorelement
Dekorelement
Dekorelement
Dekorelement
Dekorelement
Dekorelement
Dekorelement
Dekorelement

Klubbat för:

550 SEK

1 500 SEK

DEKORELEMENT, 1-par, bronserade, tidigt 1900-tal, i form av änglar hållandes harpa respektive kugghjul, otydligt stämplad, längd ca 24 cm

Senare bronserade, ljuspipor något böjda

767455

2020-05-04