Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
DALAHÄST, 1900-talets första hälft, krusad i blått, rött och gult mot vit botten, höjd 17, längd cm
Åldersrelaterat slitage
767458
2020-05-04
Gör en kostnadsfri värdering här