Klubbat för:
15 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
ALVAR AALTO, skärmvägg, modell 100, Artek, Finland, sent 1950-tal, formgiven 1935-36, fururibbor, höjd ca 150, längd 160 cm
Ytskador och fläckar
767470
2020-05-03
Gör en kostnadsfri värdering här