Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
HÖRNSKÅP 1800-tal, invändig hyllinredning, höjd ca 190 cm, bredd 100 cm, djup 80 cm
omfattande renovering samt komplettering under 1900-talets, senare bemålning, lås ej original
767495
2020-05-12
Gör en kostnadsfri värdering här