Hörnskåp allmoge

Hörnskåp allmoge
Hörnskåp allmoge
Hörnskåp allmoge
Hörnskåp allmoge
Hörnskåp allmoge
Hörnskåp allmoge
Hörnskåp allmoge
Hörnskåp allmoge

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HÖRNSKÅP 1800-tal, invändig hyllinredning, höjd ca 190 cm, bredd 100 cm, djup 80 cm

omfattande renovering samt komplettering under 1900-talets, senare bemålning, lås ej original

767495

2020-05-12