1292 - Dosor 5 st silver
Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
1 800 SEK
DOSOR, 5 st., silver, 1800-tal, en luktdosa med genombrutet innerlock av Peter Romare Helsingborg, en dito Strömstad 1887, en Köpenhamn, två av Petter Wigren Malmö, total vikt 84 g
slitage
767508
2020-08-23