1292 - Dosor 5 st silver

1292 - Dosor 5 st silver
1292 - Dosor 5 st silver
1292 - Dosor 5 st silver
1292 - Dosor 5 st silver
1292 - Dosor 5 st silver
1292 - Dosor 5 st silver

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 800 SEK

DOSOR, 5 st., silver, 1800-tal, en luktdosa med genombrutet innerlock av Peter Romare Helsingborg, en dito Strömstad 1887, en Köpenhamn, två av Petter Wigren Malmö, total vikt 84 g

slitage

767508

2020-08-23