1293 - Dosor 2 st förgyllt silver

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

1 800 SEK

DOSOR, 2 st., förgyllt silver, rektangulära, en stämplad London 1811, locket med sköldpaddsplatta med dekor av pärlemor, en stämplad C. G. Hallberg 1915, längd 6,5 cm, vikt 84 respektive 112 g

767516

2020-08-23