Ed Finnell fotografi föreställande Led Zeppelin

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 500 SEK

ED FINNELL (USA/Sverige, född 1956): Robert Plant & Jimmy Page, Led Zeppelin, "Presence Tour", med låten "Whole Lotta Love", Los Angeles, 21 Juni 1977, signerad Ed Finnell, numrerad 3/50, analogt handtryckt fotografi, ca 50,8x40,6 cm

Oramad

767519

2020-05-16