Design Gunnar Nylund fat

Design Gunnar Nylund fat
Design Gunnar Nylund fat
Design Gunnar Nylund fat
Design Gunnar Nylund fat
Design Gunnar Nylund fat
Design Gunnar Nylund fat
Design Gunnar Nylund fat
Design Gunnar Nylund fat
Design Gunnar Nylund fat
Design Gunnar Nylund fat
Design Gunnar Nylund fat
Design Gunnar Nylund fat

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GUNNAR NYLUND, fat, Rörstrand, stengods, signerad, längd ca 43 cm

mindre ytslitage

767531

2020-05-04