Klubbat för:
23 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
GILLIS LUNDGREN,"Tema", bokhyllla, för IKEA, omkring 1950/60-tal, teak, svärtade gavlar, löstagbara hyllplan, skåpdörr samt, 5 st lådor, höjd ca 170, 100x36 cm
Bruksslitage
767534
2020-05-04
Gör en kostnadsfri värdering här