Gillis Lundgren, bokhylla Tema Ikea

Klubbat för:

23 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GILLIS LUNDGREN,"Tema", bokhyllla, för IKEA, omkring 1950/60-tal, teak, svärtade gavlar, löstagbara hyllplan, skåpdörr samt, 5 st lådor, höjd ca 170, 100x36 cm

Bruksslitage

767534

2020-05-04