Carl Fagerlund

Carl Fagerlund
Carl Fagerlund
Carl Fagerlund
Carl Fagerlund
Carl Fagerlund
Carl Fagerlund
Carl Fagerlund
Carl Fagerlund
Carl Fagerlund
Carl Fagerlund

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

CARL FAGERLUND, bordslampor, ett par, Orrefors, 1950/60-tal, glas med underfång, mässingsfattning, signerade "RD 1323 Orrefors", höjd till sockel ca 39 cm

Bruksslitage

767560

2020-05-04