Falcon fåtöljer 2 st

Falcon fåtöljer 2 st
Falcon fåtöljer 2 st
Falcon fåtöljer 2 st
Falcon fåtöljer 2 st
Falcon fåtöljer 2 st
Falcon fåtöljer 2 st
Falcon fåtöljer 2 st
Falcon fåtöljer 2 st
Falcon fåtöljer 2 st
Falcon fåtöljer 2 st

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SIGURD RESELL, "Falcon", 1 par, fåtöljer, Vatne Möbler, Norge 1970-tal, stomme av skiktlimmad betsad bok, sits av kanvas med fästen av metall, lösa plymåer klädda med skinn, sitthöjd ca 40 cm

Slitage, smuts, ett armstöd trasig läderklädsel

767567

2020-05-06