Oidentifierad konstnär

Oidentifierad konstnär
Oidentifierad konstnär
Oidentifierad konstnär
Oidentifierad konstnär
Oidentifierad konstnär
Oidentifierad konstnär
Oidentifierad konstnär
Oidentifierad konstnär

Klubbat för:

1 100 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-talets senare del): "Träd på Nääs, Lerum", mpnogramsignerad, olja på duk, bildmått ca 100x80 cm

Zustandsbeschreibung

767582

2020-05-03