Klubbat för:
1 100 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-talets senare del): "Träd på Nääs, Lerum", mpnogramsignerad, olja på duk, bildmått ca 100x80 cm
Zustandsbeschreibung
767582
2020-05-03
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner