Erik Wessel-Fougstedt litografi

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ERIK WESSEL-FOUGSTEDT (1915-1990): "Memento", signerad Wessel Fougstedt, 18/25, litografi, bladmått ca 29x20,5 cm
Skador: Oramad

Oramad

767599

2020-05-09